KB Folie Polska na targach ISM w Kolonii

Międzynarodowe targi ISM – The International Confectionery and Snack Industry w Kolonii 28-31.01.2024

Targi ISM to największe wydarzenie tego typu na świecie, gromadzące około 1600 krajowych i międzynarodowych wystawców prezentujących pełen wachlarz produktów cukierniczych dostępnych na rynkach globalnych. Targi obejmują wszystkie dziedziny od czekolady i słodyczy, przez pieczywo i przekąski, aż po lody i surowe masy, stanowiąc niezwykłe źródło inspiracji dla branży. Produkty sezonowe, prezentowane w ramach wydarzenia, stają się swoistym barometrem trendów w branży cukierniczej.

Celem udziału delegacji KB Folie Polska Sp. z o.o. w targach ISM w Kolonii było poznanie najnowszych trendów i innowacji w branży słodyczy i przekąsek, a także nawiązanie nowych i kontaktów biznesowych i zaprezentowania naszej oferty. Mieliśmy także okazję na spotkanie się i pogłębienie relacji partnerskich z firmami współpracującymi z nami od lat. Była to także okazja do omówienia bieżących spraw biznesowych oraz potencjalnych projektów.

Podsumowując, celem udziału w targach ISM było zwiększenie wiedzy branżowej, nawiązanie relacji biznesowych, prezentacja oferty firmy. Obecność na targach ISM pomaga utrzymać i poprawić nasze dobre, partnerskie, a jednocześnie bliskie relacje z klientami i firmami, z którymi aktualnie prowadzimy rozmowy.

Skip to content