Aktualności

Teraz KB Folie Polska!

Po raz dwudziesty szósty w ramach Konkursu „Teraz Polska” zostały wyróżnione najwyższej jakości polskie produkty, usługi, a także najlepsze samorządy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że przedsiębiorstwo KB Folie Polska Sp. z o.o. zostało Laureatem tego prestiżowego Konkursu w kategorii produkt - wielowarstwowe opakowania barierowe z nadrukiem dla przemysłu spożywczego.

Godło „Teraz Polska” cieszy się zaufaniem, uznaniem społecznym i dobrą opinią publiczną. Jest również gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują Klienci, nabywając produkt.

Otrzymanie tej Nagrody ma dla nas również wymiar symboliczny. W tym roku KB Folie Polska Sp. z o.o. obchodzi bowiem 20-lecie swojego istnienia. Uhonorowanie godłem „Teraz Polska” naszego produktu stanowi swoiste podsumowanie dotychczasowej działalności i dbałości o komfort, bezpieczeństwo i fachowość w produkcji opakowań.

Ceremonia wręczenia statuetek „Teraz Polska” i „Wybitny Polak” odbyła się 30 maja 2016 r. w trakcie wieczornej Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim w Warszawie. Statuetkę w imieniu KB Folie Polska Sp. z o.o. odebrał Pan Prezes Artur Maciej Paradowski. Wieczór uświetnił koncert Zbigniewa Wodeckiego i zespołu Mitch&Mitch.

Powrót do listy